Davetiye - Nikah Şekeri - Özel Zarf - Kırtasiye Ürünleri - A4 Kağıt - Pirinç Mühür - Mühür Mumu
Davetiye - Nikah Şekeri - Özel Zarf - Kırtasiye Ürünleri - A4 Kağıt - Pirinç Mühür - Mühür Mumu
  +90 212 565 33 70
Kategoriler
  • Metalik%20Beyaz%20Zarf%2014X20%20250gr
  • Metalik%20Beyaz%20Zarf%2014X20%20250gr
Metalik Beyaz Zarf 14X20 250gr
Ürün Kodu : Metalik Beyaz Zarf 14X20 250gr
16.78 TL   Kdv Dahil
Zarf Baskısı
Fiyatlarımız Bilgi Amaçlıdır. Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçebilirsiniz.
instagram: @davetiyedunyasi

METALİK BEYAZ ZARF 14X20 250GR VE FİYATLARI

Metalik Beyaz Zarf 14X20 250gr ve Fiyatları hakkında bilgiye hoş geldiniz. Bu özel zarf, 14 x 20 Zarf, davetiye zarfı, mühürlü davetiye zarfı, fantazi davetiye zarfı ve hediyelik zarf gibi popüler anahtar kelimelerle, şıklık ve kaliteyi bir araya getirir. Zarfların özellikleri, çeşitleri ve fiyatları hakkında detayları burada bulabilirsiniz.

Metalik Beyaz Zarf 14X20, özel davetiyeleriniz için idealdir. Kalitesi ve şıklığıyla dikkat çeken bu zarflar, 250 gramlık ağırlığıyla sağlamlık sağlar ve içerisine yerleştirdiğiniz davetiyeleri güvenle korur. Zarf Dünyası olarak, en kaliteli ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünümüz, estetik ve dayanıklılığı bir arada sunar, her türlü etkinlik için uygundur.

Zarf Dünyası olarak sunduğumuz Metalik Beyaz Zarf 14X20, 2. Matbaacılar sitesi ve zarf Topkapı gibi yerlerden kolaylıkla temin edilebilir. Zarf tasarımları ve davetiye zarf modelleri konusundaki uzmanlığımızla, her ihtiyaca uygun ürünler sunuyoruz. Toptan zarf matbaacılar sitesi üzerinden toplu alımlarda avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Metalik Beyaz Zarf 14X20 hakkında sunduğumuz bu bilgiler ışığında, bu zarfların etkinlikleriniz için ideal olduğunu göreceksiniz. Davetiye zarfı toptan alımlarda sunduğumuz indirimler ve zarf fiyatları konusundaki esnekliğimiz ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Zarf Dünyası olarak, şıklık ve kaliteyi bir arada sunan zarflarımızla her zaman yanınızdayız.

Değerli Müşterimiz,
* Fantazi zarf siparişlerinizi en az 50 adet ve sonrasında 25'in katları olarak verebilirsiniz.
* Fotoğraflarda kullanılan ürün harici süs ve aksesuarlar fiyata dahil değildir ve satılmamaktadır
* Web sitemiz tamamen bilgi amaçlıdır. Nihai fiyat, stok durumu sormadan ve ürünün diğer konuları hakkında detaylı bilgi almadan kesinlikle sipariş geçmeyin.
* Onay alınmadan geçilen siparişlerdeki iptallerden doğacak sorumluluk ve zarar tamamen siparişi oluşturan kişiye aittir.
* Fiyatlara zarf baskı ücreti hariçtir. Zarf Ofset, Varak Yaldız ve Serigraf Boya baskı tekniğine uygun olup, baskı  fiyatı ayrı olarak ücretlendirilir.
* Nihai ürün ile katalogta veya ekranda gördüğünüz ürün arasında ton farklılıkları yaşanabilmektdir. Bu bir hata değildir.
* Zarfların baskısı sırasında %2-5 arasında fireler yaşanabilmektedir.
* Kargo istendiği takdirde aksi belirtilmedikçe ücreti müşteriye aittir.

İletişim ve Whatsapp Numaramız: +90 212 565 33 70


Bu ürün için taksit yapılmamaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.