Evlilik Dünyası | Evlilik | Tepsi | Soz Yastigi | Nisan | Soz | Dugunu
10000 TL

Evlilik Dünyası Markası Türkiye'nin en bilinen markalarından biri olmaktadır. Evlilik Dünyası evlenecek çiftlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere her geçen gün yeni trendleri yakalayarak Evlilik Dünyası evlenirken ihtiyaç duyacağınız tüm malzemeleri bulmanızda size yardımcı olmaktadır ve bu ürünleri sizlere sunarken fiyat vanatajları ve ürün model seçeneklerini fazlalaştırarak sizlerin rahatça ürünlere ulaşmanızı sağlamaktadır

Evlilik Dünyası nda bulunan ürünlerimizden bazıları şöyledir Söz Tepisisi, Söz yastığı , Nişan Tepsisi , Nişan Yastığı, İğnedanlık, anı kalemi, anı defteri gibi evlilik sürecinde sizlere lazım olan herşeyi sizlere sünmaktadır. 

Evlilik Dünyası Evlenecek çiftlerimizin Her türlü konuda hizöet verecek şekilde her geçen gün kendini yenilemekte ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Evlilik Dünyası Davetiye Nikah Şekeri Davetiye zarfları Söz malzemeleri Kına malzemeleri Düğün malzemeleri gibi bu yola çıkarken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü evlilik dünyası kapsamındaki ürünü sizlere sunmaktan kıvaç duyar. Bu ürünlerden bazıları şöyledir;

Söz ; Söz içerisinde lazım olabilecek ürünler arasında söz yastığı , söz çeyizi, söz tepsisi, Söz yaka çiçeği, söz hediyesi, Söz kesesi, Yüzük , Söz elbisesi, takılar yer almaktadır.

Nişan; Nişan içerisinde  nişan tepsisi, nişan çeyizi, nişan yaka çiçeği , Nişan yüzüğü, Nişan elbisesi , Nişan takıları, Nişan davetiyesi , nişan hediyesi yer almaktadır.

Nikah ; Nikah içerisinde Nikah davetiyesi, nikah şekeri, nikah elbisesi, nikah hediyeleri , nikah takıları yer almaktadır.

Kına ; Kına elbisesi , Bindallı , kaftan , Kına organizasyonu , 

Düğün ; Düğün Organizasyonu , Düğün Davetiyesi , Çeyiz, Gelinlik yer almaktadır.

Evlilik Dünyası markası birçok alanda hizmet vermekte ve Tüm Türkiye'nin ve Dünyanın Vazgeçilmez markalarından biri olma yolunda ilerlemektedir. Evlilik Dünyası evlenecek çiftlerimizin her ihtiyacınız karşılamak üzere her geçen gün ürün yelpazasini genişletmektedir.

Evlilik Dünyası Markası ürünlerinden sipariş vermek için İstanbul 2. matbaacılar sitesindeki Davetiye Dünyası Mağazamızdan veya www.davetiyedunyasi.com web adresimizden Evlilik Dünyası markalı ürünlerimizi sipariş edebilirsiniz.

Evlilik Dünyası » 0 ürün