Kaftan Bindallı | Kaftan Modelleri | Kaftan Fiyatları | Bindallı
10000 TL

Kaftan Bindallı modellerimiz her sene sizlere özel olarak tasarlanmakta ve sizlere özel olarak bedeninize uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Kaftan Bindallı modellerimiz Tasarımcılarımızın o harika emekleri sonucu sizlerin karşısına çıkmaktadır 

Kaftan Bİndallı Modellerimizin katagorize ettiğimizde kaftan ve bindallı modellerimizde geleneksel görünümü bozmadan genellikle kadife ve kadifeye benzer kumaşlardan imal edilerek kumaşların üzerine kullanılan aksesuarların ışıltısını ve kabartmasını tel tel kumaşa işleyerek kaftan ve bindallı modelleri üretilir.

Kaftan Bindallı modellerimiz Canlı pastel tonları ve göz kamaştırıcı kumaş seçenekleri , Kaliteli işçiliği ile evlenecek gelin adayarının gözdesi olmaktadır. 

Kaftan Bindallı giysisi genç kızlarımızın gelinlik modelini seçmeden ilk giyeceği kıyafetlerden biri olduğu için genç kızlarımız için Kaftan bindallı evlencek bayanlarımız için önem teşkil etmektedir.Her sene üretilen ve yenilenen modelleri evlencek kızlarımızın yüreğini pırpır edecek kadar heyecanlandıracak ve kesesine uygun olarakta sipariş edebilecekler. 

Kaftan Bindallı modellerimizden her biri diğerinden daha alımlı bir şekilde düşününülerek imalatı yapılır. kaftan ve bindallı modellerimizi sipariş etmeden önce mutlaka 30 gün önceden ellerine geçecek sekilde sipariş etmelidirler. Gelinlerimiz yaşadıkları koşturmadan kilo farklıllıkları oalcaktır her ihtimali düşünerek bedenlerine tam uyum sağlayacağını kontrol etmeleri için mutlaka 30 gün önceden sipariş ederek daraltma veya genişletme gibi sorunlarda sürenin azizliğine uğramamış olurlar. 

Kaftan Bindallı siparişiniz alındıktan sonra elimizde imalatı yapılmış ve stoklarımız dahilinde olan ürünlerimizde ortalama 5 iş günü içerisinde tarafınıza kargo yapılmaktadır bazı modellerimiz sezon yoğunluğundan dolayı dikime ihtiyaç duyulabilmekte ve bu nedenle ortalama 15 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bu süreyi mutlaka dikkate alarak Kaftan ve Bindallı Siparişinizi vermelisiniz.

Davetiye Dünyası olarak Kaftan Bindalı modellerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız. Bütün ürünlerimizi web sitemizde bulabilirsiniz. Kaftan ve bindallı modellerimize ek olarak kaftan ve bindallı modellerimize uyumlu aksesuarlarda firmamızda yer almaktadır. 

Kaftan Bindallı modellerimizi sipariş etmek artık çok kolay Kaftan ve bindallı modellerimizi mobil uygulamamız olan Google play ve apple store üzerinden ücretsiz indirerek. onlarca kaftan ve bindallı modelimizden beğendiğiniz ürünü web sitemiz olan www.davetiyedunyasi.com adresimizden veya istanbul 2. matbaacılar sitesinde bulunan Davetiye Dünyası Mağazamızdan sipariş edebilir. web sitemiz üzerinden bütün Kaftan Bindallı modellerimizin fotoğraflarına ulaşabilirsiniz.

Kaftan Bindallı » 8 ürün
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

PLATFORM AYAKKABI
1
325,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

ABİYE AYAKKABI
1
200,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

BABET
1
160,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

TAÇ S-13
1
140,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

HÜRREM ALINLIK
1
140,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

KEMER
1
140,00 TL
Kaftan Bindallı

Kaftan Bindallı

NAKIŞLI ŞİFON DUVAK
1
200,00 TL
Kaftan Bindallı 108

Kaftan Bindallı 108

Kaftan Bindallı 108
1
3.330,00 TL