Organizasyon | Kına Gecesi Organizasyon | Düğün Organizasyon | Kına
10000 TL

Organizasyon son yılların trendlerinden biri olma yolunda ilerlemekte. Genç gelinlerimiz özel günlerini en ihtişamlı en güzel  en mükemmel bir şekilde geçirmek için Organizasyon firmaları ile bu günlerini tecrübeli ellere bırakmaktalar.

Organizasyon firmaları hayatımızın her anlamlı gününde karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bunlardan bazıları Düğün organizasyonu , Kına organizasyonu, Baby Shower organizasyonları gibi hayatımıza damga vuran bu günlerimizi çeşitli süslemeler , masa conceptleri, ışık gösterileri , çeşitli müzikli ve müziksiz gösterilerle unutulmayacak bir gün geçirmemizi ve bu günümüzü unutmamamız için profesyonel kameremanlarla kayıt altına alarak veya profesyonel fotoğrafçı ekibiyle o günün en güzel en mutlu anlarını ölümsüz kareler oluşturarak gelecek senelere taşımak istiyoruz.

Kına Organizasyonu içerisinde eski geleneklerimiz daha etkin bir pozisyonda yer almaktadır. Geleneklerimizi sürdürürken bu özel günde genç gelin adaylarımız Kaftan ve bindallı giyerek  geleneklerimizi yaşatmaktalar. Kına gecesi organizasyonunda genç gelin adaylarımız farklı duyguları bir arada yaşamakta, Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar eşliğinde genç gelinimizden göz yaşlarının sel olduğu hem anneden babadan ve even ayrılışın bir hüznününü yaşarken bir yandan da Ben gelin oldum gidiyorum şarkısıyla o sevinci o mutluluğu yaşamaktalar. 

Kına Organizasyonunun en güzel anlarından biride kuşkusuz kına yakımı ve ve anneye sarılış anıdır insanın bakarken gözlerinin dolmaması imkansız gibi birşeydir.

Düğün Organizasyonu ise tamamen bir ihtişam bir ışıltı ve mutluluk günüdür en güzel giysiler giyilir en güzel takılar takılır organizasyon alanında ise tamamen bir göz kamaştırıcı bir ışıltı mevcuttur. Garsonların saygısı ,  içeceklerin kalitesi, masa örtüsünün peçete uyumu , gelinin giydiği gelinliğin ve tuttuğu gelin çiçeğinin damadın elbiseye uyumluluğu bu günde müthiş bir önem teşkil eder. Bu nedenle Düğün organizasyonu çok ama çok önem arz etmektedir. düğün organizasyonunda her detay önemlidir ve kesinlikle riske atılamaz...  Bu nedenle çalışacağınız Organizasyon firması çok önemlidir. 

Organizasyon konusunda sizlere bu bilgi tecrübe ve kalitemizi sizlerle bu mutlu gününüzde paylaşmak bizlere hem onur hemde mutluluk verecektir. Profesyonel ekibimizle masa süsleme , ışık gösterisi, dans gösterisi, yöresel danslar, Profesyonel fotoğraf çekimi, profesyonel Video çekimi, gibi bir çok konuda organizasyonunuzun ilk anından son anına kadar bitişi ile birlikte misafirlerinizin yüzündeki gülümseme ve mutluluğa talip oluyoruz.

Organizasyonlarımızla ilgili linkimiz www.davetiyedunyasi.com/anagrup/organizasyon/

Organizasyon konusunda bize www.davetiyedunyasi.com web adresimizdeki iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Organizasyon » 8 ürün
Kına Organizasyon

Kına Organizasyon

PAKET 1
1
6.500,00 TL
Kına Organizasyon

Kına Organizasyon

PAKET 2
1
7.500,00 TL
Kına Organizasyon

Kına Organizasyon

PAKET 3
1
8.500,00 TL
Kına Organizasyon

Kına Organizasyon

PAKET 4
1
10.000,00 TL
Sokak Satıcıları

Sokak Satıcıları

Pamuk Şekerci
1
1.300,00 TL
Sokak Satıcıları

Sokak Satıcıları

Patlamış Mısırcı
1
1.300,00 TL
Fotoğraf Çekimi Kına Gecesi

Fotoğraf Çekimi Kına Gecesi

Fotoğraf Çekimi Kına Gecesi
1
1.700,00 TL
Kamera Çekimi Kına Gecesi

Kamera Çekimi Kına Gecesi

Kamera Çekimi Kına Gecesi
1
1.500,00 TL