Türkiye'nin En Trend Davetiye Modelleri
Türkiye'nin En Trend Davetiye Modelleri
  +90 212 565 33 70
Kategoriler
  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı

Double Fix Süper Etkili Yapıştırıcı

Double Fix Süper Etkili Yapıştırıcı, çok amaçlı kullanım için mükemmel bir çözümdür. Solvent bazlı yapısı ile deri, kumaş, cam, kağıt, karton, fotoğraf ve ahşap gibi yüzeylerde etkili sonuçlar sunar. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla kırtasiye tipi uygulamalarda güvenilir bir tercihtir.

Double Fix Süper Etkili Yapıştırıcı, genel kırtasiye uygulamaları için mükemmeldir. Alüminyum tüplerde sunulan bu ürün, deri, kumaş, cam, kağıt, karton, fotoğraf ve ahşap gibi yüzeylerde kullanıma uygundur. Solvent bazlı yapısı ile dayanıklı ve güvenilir bir kullanım sunar. Kullanım sırasında yüzeyin temiz, yağsız ve kuru olması önerilir.

Double Fix Süper Etkili Yapıştırıcı, yüksek yapışma gücü ile öne çıkar. Deri, kumaş, cam, kağıt, karton, fotoğraf ve ahşap gibi yüzeylerde mükemmel sonuçlar sağlar. Çok amaçlı yapısıyla ev ve ofis ihtiyaçlarınız için idealdir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın ve göz ile temasından kaçının.

Double Fix Süper Etkili Yapıştırıcı, kaliteli ve güvenilir bir çözümdür. Solvent bazlı yapısı ile çok amaçlı kullanım sağlar. Deri, kumaş, cam, kağıt, karton, fotoğraf ve ahşap gibi yüzeylerde etkili yapışma sunar. Ev ve ofis kullanımları için mükemmeldir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.